Пчинска окръжна футболна лига – 4 кръг: Младост гостува на Вихор

0

В рамките на четвъртия кръг от тазгодишното издание на Пчинска окръжна футболна лига футболистите на Младост днес ще гостуват на „Вихор” в буяновашкото село Жбевац. Срещата започва в 15 часа.

Босилеградска Младост заема 6-то място във временното класиране с 3 спечелени точки от два изиграни мача, докато Вихор е на четвърта позиция с 4 точки. Начело в класацията е Алакинце с пълен актив от 9 точки, а следват Челик с 6 и Лугина с 5 точки.

Босилеградският отбор бе свободен на старта, а в следващите два кръга записа по една победа и загуба. Във втория кръг спечели с 5:2 гостуването си на Младост в Сувойница, а в третия отстъпи с 1:3 като домакин на „Търновац”.