ПФЛ – 4 кръг: Вихор – Младост 2:1

0

Футболистите на Младост вчера загубиха с 1:2 от Вихор в буяновашкото село Жбевац, в четвъртия кръг от тазгодишното издание на Пчинска окръжна футболна лига.

Единственото попадение за нашия отбор отбеляза централният нападател Джокич през второто полувреме.

След 4 изиграни кръга босилеградска Младост заема 8 място във временното класиране с 3 спечелени точки от три изиграни мача. Начело в класацията е Алакинце с 12, а следват Челик, Вихор и Търновац с по 7 спечелени точки.

В следващият кръг „зелените” посрещат „Южна пруга”. Срещата ще се играе в сряда на втори октомври от 15 часа на стадиона „Пескара” в Босилеград.