Младост отстъпи с 1:2 на ОФК Ниш

0

Младост отстъпи с 1:2 на ОФК Ниш като домакин в рамките на третия кръг от тазгодишното първенство във Футболна Зона Юг.

Както и срещу Танаско Райич босилеградчани и във вчерашния двубой имаха инициатива почти през целия мач и създадаваха изгодни голови положения, обаче пропснаха да осъществят положителен резултат.

Гостите излязоха напред в резултата в 28-та инута с гол на Пейчич, а четири минути по-късно Милкович удвои аванса на нишлиите.

След редица пропуснати шансове през второто полувреме, „зелените” намалиха  резултата в 73-та минута, когато Петрович вкара от заслужено отсъдената дузпа в полза на Младост. До края на срещата босилеградчани имаха още няколко шансове, обаче не успяха да стигнат до равенство.

В рамките на четвъртия кръг, на 9-ти септември от 16 часа босилеградска Младост гостува на Вранска Баня.