„Чико градня“ отново победител в традиционния турнир по футбол на малки врати – 2019

0

За трета поредна година  отборът „Чико градня“се класира на първо място в традиционния летен турнир по футбол на малки врати.

На финала, краиндолчани спочелиха, след като надделяха с 6:5 след изпълнение на дузпи срещу „Динов 90 бау“. В редовното време и продълженията двубоят завърши 4:4. На трето и четвърто място се класираха съответно „Йънг Бойс“ и „Моника“.

Турнирът се проведе в дните от 17 юли – 24 юли на футболното игрище на „ Пескара“. За поредна година спортното събитие се провежда под патронажа на общината, която осигури наградния фонд за победителите, а именно: купи, медали и грамоти.

Наградите бяха връчени на отборите от кмета на община Босилеград.

Организаторите отличиха с грамоти и най-изявените футболисти от турнира, а именно: Александар Динов – в категорията „Най-атрактивен състезател“, Александар Захарийев като „Голмайстор“ и Лазар Стоянов като „Най-добър вратар“.