Футболна Зона Юг – 5 кръг: Босилеградчани триумфираха с 1:0 срещу Младост от Медошевац

0

Босилеградска Младост вчера като домакин триумфира с 1:0 срещу Младост от Медошевац, в мача от петия кръг във Футболна Зона Юг. Единственото попадение за нашия отбор отбеляза Мирослав Георгиев в началото на второто полувреме, което се оказа решаващ за първата победа на зелените от началото на първенството.

В останалите срещи от този кръг са постигнати следните резлтати: Балкански – Единство (Пирот) 0:2, Пуста река – Единство (Горна Стопаня) 1:0, Пчиня – Власина 4:0, ОФК Бързи брод – Морава 0:1, Ябланица – Слога 2:2, Танаско Райич – Вранска Баня 0:3 и Будучност – ОФК Ниш 6:2.

След пет изиграни кръга на първа позиция е ОФК Ниш с 12 точки, а следват Пчиня и Морава с по 10 спечелени точки.

В следващия кръг, на 22 септември от 15 часа и 30 минути босилеградчани гостуват на Слога в Лесковац.