Отборът „СЛОНЧЕТА” спечелиха баскет турнира в Босилеград

0

Снощи приключи турнирът  по баскет за сениори в рамките на „Босилеградското спортно лято 2017”.

В големия финал след по – добра игра спечели отборът на „СЛОНЧЕТА” с 21:13 срещу отбора на „КОМШИИ”. В малкия финал трето място зае отборът на „БЛАТ”, който се наложи над отбора „СБАМ” с 21:20.

Купата за най-добър състезател отиде при Кристиян Наков, играч на отбора победител, най-добрият стрелец в турнира стана Бобан Рангелов, от отбора на вицешампионите.

В състезанието за най-добър кошмайстор от далечни растояния победител стана младата надежда на този спорт в Босилеград – Михайло Стойнев.

Купите и медалите на най – добрите отбори и състезатели раздаде Владица Манасиев, председателят  на Спортия съюз в Босилеград. Организатор на турнира бе баскетболната секция „МЛАДОСТ” от Босилеград с подкрепа на Община Босилеград.