Младост посреща Морава в полуфинала за Купата на Пчински окръг

0

Босилеградска „Младост” днес от 17 ч. на Пескара посреща „Морава” от Владичин хан, в полуфинала за Купата на Пчински окръг.

Въпреки че ще играят срещу отбор от по-висок ранг, „зелените” имат реални шансове да спечелят победа и да се класират на финала, понеже през този сезон играят много силно и бележат изключителни успехи. Босилеградският отбор заема убедително първо място в Пчинска футболна лига и почти сигурно ще завоюва шампионската титла. „Морава” пък е член на футболна „Зона Юг”, където 6 кръга преди края на първенството заема 11 позиция.

В другия полуфинален сблъсък, който също се играе днес от 17 ч., „Вранска баня” е домакин на „Небески анджели”.