„Младост” Медошевац – „Младост” Босилеград 1:1

0
Снимка: Архив на ГЛАСПРЕСС

Футболистите на „Младост” завършиха наравно 1:1 гостуването си на съименника си „Младост” в нишкото село Медошевац, в мача от двадесетия кръг в тазгодишното издание във Футболна зона Юг.

Това е пореден успех на „зелените” от началото на пролетната част от първенството, в която възьпитаниците на треньора Владица Манасийев записаха една победа, три равенства и допуснаха само една загуба.

Голмайстор за босилеградския отбор срещу петокласирания „Младост” от Медошевац бе Никола Спасич с изключително точен  изстрел извън наказателното поле още в първата минута на срещата, а домакините изравниха до края на първото полувреме. В последните минути на мача „зелените” пропуснаха да грабнат победата, тъй като нападателят ни Александар Захарийев не успя да реализира стопроцентово голово положение.

Вчера във Власотинце се изигра дербито на Футболна Зона Юг между „Власина” и „Пчиня” от Търговище, което завърши наравно 0:0.

След двадесет изиграни кръга „Младост” заема предпоследно място на табелата с 15 спечелени точки. Водач в класирането продължава да е „Пчиня” с 45 точки, а следват „Власина” с 43 и „Балкански” с 36 спечелени точки.

Мачовете от 21 кръг във Футболна Зона Юг ще се играят на 10-ти април (в сряда от 16 часа), а босилеградчани посрещат „Слога” от Лесковац, един от директните им конкуренти за оцеляване в лигата.