Босилеградско спортно лято – „Панчо ванила“ триумфира на турнира по баскетбол 3х3

0

Панчо Ванила“ е победител в традиционния турнир по баскетбол 3х3, след като снощи на финала спечели с 21:14 срещу „Павлович is back“. В състава на „Панчо ванила“ бяха: Бобан Рангелов, Давид Захариев, Александър Захариев, Бобан Янев и Ненад Янев.

На трето място се класира „ИЗДПЛ“, който в малкия финал се наложи с 21:17 точки над „Х“.

За „баскетболист № 1” на състезанието, което се проведе в двора на Основното училище „Георги Димитров“, е избран Ненад Янев, а Стойне Владимиров получи приза за „топреализатор” на турнира. В рамките на турнира и тази година бе организирана надпревара за стрелба от зоната на трите точки, която спечели Небойша Йорданов.

Традиционният баскетболен турнир се проведе в рамките на „Босилеградското спортно лято”, чийто организатор е Спортният съюз на Босилеград с подкрепата на  Община Босилеград.

Най-успешните отбори и състезатели организаторите наградиха с медали, купи и грамоти.