Футболистите от „Младост” не се класираха за Купата на ФСПО

„Младост” не успя да се класира за следващия кръг от състезанието за Купата на Футболния съюз на Пчински окръг, понеже вчера на Пескара загуби от „Челик” (Бело поле) след изпълнение на дузпи. След продължения мача завърши наравно – 1:1, а гостите имаха повече късмет при изпълнението на дузпи и спечелиха с крайното 5:4.

Голмайстори в редовното време бяха Мирослав Георгиев в 85-та минута за „Младост” и  Драган Анджелкович в 31-та минута за гостите.

Точни от дузпи за „зелените” бяха: Далибор Митков, Игор Зарков и Мирослав Георгиев, а за „Челик”: Владица Стаменкович, Никола Митич, Владица Николич и Драган Павлович.

С.Й. ГЛАС ПРЕСС

Докладвай за грешка на тази страница!

captcha

За Сандра Йорданов

Сандра Йорданов, родена през 1993.г. в Босилеград, завършила висше образование през 2016.г. в Софийския университет, специалност икономика. Интересува се от книги и обича да пише. Журналистиката винаги я е интересувала и я смята за много интересна и привлекателна. Своя първи шанс да се пробва като журналист получава именно в портала „ГЛАС ПРЕСС”.

Още за четене...

Mъжките национални отбори по волейбол на Северна Македония и България изиграха два приятелски мача в Скопие

Вчера и днес в Скопие се проведе 44-то издание на мемориалния турнир  по волейбол „Бранко …