Начало / За деца и младите / Финално класиране в конкурса за есе „Зеленото бъдеще на Европа е в моите ръце”

Финално класиране в конкурса за есе „Зеленото бъдеще на Европа е в моите ръце”

Фондация Българска Памет, Р. България, в партньорство със Сдружение „ГЛАС“ Босилеград, Република Сърбия и „Община на българите в АТО Гагаузия“, Р. Молдова, изпълнява проект №: 2019-2-BG01-KA105-062629 „Зелено предприемачество за устойчиво развитие и социално включване на младите“, съфинансиран по програма „Еразъм +”, Ключова дейност 1 „Образователна мобилност за граждани”.

Списък на финалистите в конкурса за есе:

„Зеленото бъдеще на Европа е в моите ръце”, които ще вземат участие в петдневен младежки обмен от 1024 февруари 2020г. в гр. София.

Участници от Република България

  1. Али Кунгю – ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 10 клас
  2. Алпай Мехмед -СУ „ Св. Климент Охридски“, гр. София
  3. Айше Реванска – ПГ „ Никола Й. Вапцаров“, гр. Белица, 12 клас
  4. Браян Аджемиев – СУ „ Христо Ботев“,с. Вълкосел, 9 клас
  5. Евгения Топалова – ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 12 клас
  6. Гергана Попова – ПМГ „ Яне Сандански“, гр. Гоце Делчев, 10 клас
  7. Синем Чобанова- СУ „ Христо Ботев“,с. Вълкосел, 9 клас
  8. Ирен Куртова- СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  9. Ирен Жижовска – СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Сърница, 10 клас
  10. Медиха Лешова – МУ, София, спец. Фармация
  11. Мая Инкова – СУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Сатовча, 11 клас
  12. Медиха Сунай – ЧСУ „ Цар Симеон Велики“, гр. София, 11 клас
  13. Мустафа Абди- СУ „ Св. св. Кирил и Методий“, гр. Якоруда, 10 клас
  14. Маргарита Каравчева- СУ „ Никола Вапцаров“, гр. Хаджидимово, 11 клас
  15. Симона Газиева – СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 10 клас
  16. Николай Гогов – ПГ по МСС „ Пейо Яворов“, гр. Гоце Делчев, 10 клас
  17. Руслан Ханьов- СУ „ Св. Паисий Хилендарски“, с. Абланица, 11 клас
  18. Ямур Имамова – СУ „ Димитър Благоев“, гр. Доспат, 12 клас

Участници от Република Молдова

  1. Ана Новакова – ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга,12 клас
  2. Артур Басс- гимназия ”М. Танасогло” с. Кирсово, 9 клас
  3. Валентина Сары-Терзи-ТЛ ”Н.Третяков”, гр Комрат, 12 клас
  4. Виктор Коев – ТЛ ”Валя Пержей” , 9 клас
  5. Вячеслав Ченков-ТЛ ”М.Тузлов”, с.Кирсово, 10 клас
  6. Генадий Манаф – ТЛ ”Св .П.Хилендарски” с. Кортен, 11 клас
  7. Георги Врагалев – ТЛ ”В. Левски”, гр Кишинев
  8. Евгений Антонов – ТЛ ”И.Вазов” гр. Тараклия, 11 в клас
  9. Едуард Николаев – ТЛ ”Св .П.Хилендарски” с. Кортен, 11 клас
  10. Ирина Костина – ТЛ ”Г.Гайдаржи”,гр.Комрат
  11. Корина Тигля – гимназия с. Константиновка, Каушански район, 9 клас
  12. Кристина Стоянова – ТЛ ”Валя Пержей”, 11 клас
  13. Ксения Карабаджак – гимназия с. Константиновка, Каушански район, 9 клас
  14. Лия Герги – Гимназия ”Олимпий Панов”, 9 клас
  15. Марина Пейкова – ТЛ ”М.Губогло”, гр.Чадър-Лунга , 12 клас
  16. Марина Терзи – ТЛ ”И.Вазов” гр. Тараклия, 11 б клас
  17. Светлана Капсамун – Гимназия Кайраклия, 9 клас
  18. Татяна Кавлак – Гимназия ”Олимпий Панов” – 10 клас

Участници от Република Сърбия

  1. Александър Лазаров -– Гимназия Босилеград, 9 клас
  2. Ана Стойнев – Гимназия Босилеград, 11 клас
  3. Андрияна Цеков – Гимназия Босилеград, 10 клас
  4. Анелия Стоименов – Гимназия Босилеград, 11 клас
  5. Бранка Стойева – Гимназия Босилеград, 11 клас
  6. Дарко Стоянов – Гимназия Босилеград, 11 клас
  7. Елена Пейчева – Гимназия Босилеград, 11 клас
  8. Илина Александров – Гимназия Босилеград, 11 клас
  9. Йована Тодоров – Гимназия Босилеград, 11 клас
  10. Кристина Йовев – Гимназия Босилеград, 9 клас
  11. Кристина Трайков – Гимназия Босилеград, 12 клас
  12. Мая Рангелов – Гимназия Босилеград, 12 клас
  13. Михаела Григорова – Гимназия Босилеград, 9 клас
  14. Рашко Стоименов – Гимназия Босилеград, 9 клас
  15. Симеон Христов – Гимназия Босилеград, 11 клас
  16. Сладжан Радойков – Гимназия Босилеград, 11 клас
  17. Стефан Пенев – Гимназия Босилеград, 10 клас
  18. Столе Йорданов – Гимназия Босилеград, 12 клас

Моля участниците от България да потвърдят участие в срок до 1 февруари 2020 г. на ел. адрес: [email protected]

Източник: Фондация „Българска Памет“

Докладвай за грешка на тази страница!

Докладвай за грешка на тази страница!





captcha

Още за четене...

Резултатите от фото конкурса „Заедно ще се справим”

Преди Великден  Сдружение „ГЛАС”- Босилеград в рамките на традиционния Великденски фестивал обяви фото конкурс „Заедно …

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.