Пореден успех на босилеградските футболисти

0

Босилеградска Младост отбеляза четвърта поредна убедителна победа в тазгодишното първенство, побеждавайки вчера на своя стадион Пескара отбора на Терноци от Трновац с 4:0. След този успех момчетата на треньора Владица Манасиев убедително заемат първото място във временното класиране в Пчинска футболна лига с пълен актив от 12 точки от 4 изиграни срещи и голова разлика – 23:2.

Нападателят Иван Любич отбеляза три гола във вратата на Терноци – в 22, 53 и 83 минута, а един път се разписа и Митар Петрович.

„Зелените „ играха в следния състав: Гашевич, Игнятович, Миленкович, Тасев, Мирослав Васев, Петрович, Тасич, Цветков, Јойич, Любич и Динов.
На резервната скамейка бяха: Јорданов, Трайков, Стойков, Чипев, Л. Динов, Иванов и Владимиров.

В следващия кръг Младост гостува на Вихор Жбевац, на 24 септември от 15,30 ч.