Начало / Новини / От Кюстендил / Бронзов медал и няколко позиции в топ 10 за Велбъжд от джудо шампионатите

Бронзов медал и няколко позиции в топ 10 за Велбъжд от джудо шампионатите

Един бронзов медал и няколко места в призовата 10-ка за състезателите на “Велбъжд” от Държавния шампионат по джудо за младежи и девойки, и юноши и девойки младша възраст. Кюстендилският клуб участва с 18 младежи и девойки, и 5 юноши и девойки младша възраст.

Най-добро представяне направи Моника Ангелова – 78 кг, която зае 3 място, следвана от Моника Павлова -5 място и Велиана Младенова -7 място в същата категория. Ралица Барутчийска се класира на 7 място, в категория до 52 кг. Моника Баритчийска – 63 кг зае 7 място, а Симона Борисова – 9 място.

Виктор Кирилов и Мартин Владимиров са 13- ти при +100 кг

Василена Бумбарска не успя да спечели медал при Девойките, заради контузия и остана на 5-то място при +63 кг. Красимир Маринов също остана на крачка от медала и е на 5 място от 28 състезатели, при 60 кг. Стефан Търтов е 7-ми при 66 кг., от 22 състезатели.

На 23 февруари е следващото състезание за мъже и жени до 23 г.

Източник: dariknews.bg

Докладвай за грешка на тази страница!

captcha

Още за четене...

Женският национален отбор по баскетбол на Северна Македония за момичета до 16 години участва на Европейското първенство в София

Младите баскетболистки на Северна Македония на възраст до 16 години ще участват на Европейското първенство …